Dárkový Poukaz

Nevíte, čím obdarovat své blízké? 

Darujte certifikát na pobyt v penzionu U Došků. Vyberte si dárkový poukaz nebo více poukazů v určité hodnotě, tyto Vám pošleme na požadovanou adresu. Poukazy lze posílat v PDF formátu a poukaz si poté sami vytisknete na své tiskárně, nebo je možné poukazy posílat v obálce poštou. Poukazy se zpravidla odesílají po uhrazení ceny poukazu bankovním převodem nebo v případě zaslání poštou, dobírkou.

Hodnoty dárkových poukazů

Dárkové poukazy vystavujeme na pobyty na 2, 3 a více nocí nebo v hodnotách 1.000,- Kč, 2.000,- Kč, 5.000,- Kč, nebo přesně na částku, kterou si řeknete. Veškeré poukazy je možné individuálně upravit.

Platnost dárkových poukazů

Poukazy mají zpravidla platnost 1 rok od data vystavení. V mimořádných případech můžeme platnost prodloužit i na delší dobu.

Dárkový poukaz s věnováním

Na přání pro Vás vytvoříme dárkový poukaz v jakékoliv hodnotě, s jakýmkoliv textem. Komu je poukaz věnován, od koho, na jaký konkrétní termín.

Vánoční dárkové poukazy

Vyřešte vánoční dárky pro své blízké. Dárkové poukazy na pobyt nebo víkend nebo na dovolenou v penzionu U Došků objednáte pohodlně zasláním mailu a my je zašleme k Vám domů, třeba i na dobírku.